Setkání odchovů a přátel Atison v ZOO Tábor se vydařilo

V neděli 26. 6. 2016 jsme uspořádali ojedinělou akci – setkání odchovů naší chovatelské stanice. Díky úzké spolupráci s majitelem jsme mohli tuto akci uspořádat v překrásném prostředí ZOO Tábor. Pan generální ředitel a majitel této ZOO navíc umožnil všem účastníkům akce vstup zdarma a zajistil komentovanou prohlídku, při které jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o zde chovaných zvířatech a poslání celé ZOO, která se specializuje na chov nejohroženějších druhů a reintrodukci do jejich původního prostředí.

Po prohlídce a obědě byl pro účastníky akce připravený program – socializační hry, nácvik obran, ukázky poslušnosti. Program byl velmi nabitý, takže se ani nedalo vše stihnout, ale doufáme, že pejsci i jejich páníčci byli spokojeni. Obrany zajistil náš dlouholetý známý výcvikář a trenér psů pan Luboš Adamec www.psivycvik.com a ukázky poslušnosti předvedla p. Heinrichová, která se se svou fenou kvalifikovala na Mistrovství ČR dle ZVV3.

Nakonec akce jsme vyhlásili výsledky odpoledních her, nejlepší dostali poháry, každý účastník pak upomínkovou medaili Atison a dárkovou tašku,  kterou věnovala firma Happy dog www.happydog.cz. Pro každého účastníka jsme měli také připravené tričko nebo hrneček s naším logem. Po vyhlášení jsme si opekli špekáčky a ve večerních hodinách se rozjeli do svých domovů.

Jsme moc rádi, že jsem se sešli v tak hojném počtu všem za účast děkujeme.